Deze afstudeeropdracht richt zich op het onderzoeken van microcredentials (korte, erkende certificaten voor specifieke vaardigheden) en hoe deze gebruikt kunnen worden in EDI-wallets (digitale identiteit wallets) binnen het onderwijs. De opdracht richt zich op de vraag hoe EDI-wallets de invoering van microcredentials kunnen ondersteunen en differentieert zich van bestaand onderwijs door zich te focusen op hoe het voortgezet onderwijs en het mbo hier tegenaan kijken. Eerder onderzoek richt zich voornamelijk op het potentieel van EDI-wallets in het hogeronderwijs maar er wordt nog niet gekeken naar het gebruik en de acceptatie van microcredentials in het voortgezet onderwijs.

 

Onderzoeksdoelen:

  • Analyseren hoe EDI-wallets gebruikt kunnen worden binnen onderwijsinstellingen.
  • Onderzoeken wat de behoeften en verwachtingen van het voorgezet onderwijs en het mbo zijn voor microcredentials.
  • Ontwikkelen van succes criteria voor het invoeren van microcredentials in verschillende onderwijscontexten.
  • Vergelijken hoe onderwijsinstellingen microcredentials waarderen ten opzichte van traditionele diploma’s en op vaardigheden gebaseerde leerresultaten in een digitale omgeving.

 

Hoe zien jouw werkzaamheden eruit binnen ons team?
Jouw belangrijkste taak is natuurlijk je afstudeeropdracht. Daarnaast is er als je dat wil ook ruimte om mee te kijken, leren en werken aan andere lopende opdrachten. Een stage bij ons biedt zowel praktijkervaring als vakinhoudelijke begeleiding. Onze klanten zijn voornamelijk overheden en andere grote publieke organisaties en wij werken aan opdrachten met een maatschappelijke impact. Je zal dan ook de kans krijgen relaties op te bouwen die de rest van je carrière goed van pas komen. 

 

Wie zijn wij?
We zijn een klein, gezellig en informeel team. Door onze open cultuur en hecht team heb je veel contact met jouw collega’s. De ondersteuning die je krijgt zal zich dan ook niet beperken tot alleen die van jouw aangewezen begeleider. De rest van het team helpt je graag met jouw vragen en wil met je meedenken. Onze adviseurs combineren theorie met de praktijk wanneer zij aan projecten werken, dit geeft jou de kans om opgedane theorieën en kennis te toetsen aan de praktijk. We richten ons op het duiden van trends en ontwikkelingen en deze te vertalen naar de impact op organisaties. Met de resultaten uit onze onderzoeken helpen we organisaties de juiste start te maken met de doorvertaling ervan in hun organisatie. Je bent dus altijd bezig met de nieuwste innovaties! Daarnaast bieden wij een stagevergoeding aan van € 500,- en krijg de je mogelijkheid om deels thuis te werken.

 

Wie ben jij?
Jij wil jezelf ontplooien, je vaardigheden inzetten en wordt enthousiast van het raakvlak van technologie en maatschappij en de impact die technologie op gebruikers heeft. Daarnaast ben je:

  • WO of Master student
  • Bezig met de laatste fase van je Informatiekunde, Data science, Business IT, Bestuurskunde en Business Administration georiënteerde studies.
  • Affiniteit met innovatieve technologieën
  • 3 tot 6 maanden beschikbaar (dit kun je flexibel indelen).